Nápady pro práci s dětmi

Vážení rodiče dětí a předškoláků,

v záložce naleznete webové odkazy pro rozvoj dětí pracovní listy a praktické rady.

Slavnostní rozloučení s budoucími školáčky 18.6.2020
Srdečně zveme rodiče našich předškoláčků na "Slavnostní rozloučení s budoucími školáčky" Kdy: 18. 6. 2020 v 15:30 Kde: zahrada MŠ Mníšek Doneste s sebou batůžek do školy (bude módní přehlídka), slavnostní oblečení a dobrou náladu.   Pozvánka zde
Seznam přijatých uchazečů do MŠ k 1.9.2020
Rozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzdělávání v mateřské škole Mníšek Zveme rodiče všech přijatých dětí na první informační schůzku dne 29.5.2020 v 10 hod.... více v článku
Informace po zápisu do MŠ
Vážení rodiče, jsme velice rádi, že jste si vybrali pro své dítko právě naši školku.  Velice děkujeme za projevenou důvěru. Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání, kterou jste podali v naší školce evidujeme pod registračním číslem, které jsme Vám rozeslali emailem. Na základě tohoto čísla zjistíte, zda bylo Vaše dítě dle rozhodnutí ředitelky školy přijato k předškolnímu vzdělávání. Seznam registračních čísel přijatých dětí bude 25. 5. 2020 zveřejněn podle § 183 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. na webu mateřské školy http://www.msmnisek.cz/ a umístěn na informační tabuli před školkou. V případě, že Vaše dítě bude přijato Vás zveme dne 29.5.2020 v 10 hod. na první informační schůzku ve třídě Vendelín (prostřední budova), kde Vám budou podány další informace související s nástupem dítěte do naší školky. Prosíme, abyste se na schůzku dle možností dostavili bez svých ratolestí. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte paní Strnádkovou na mob.: +420 737 373 323. Na další spolupráci se všichni moc těšíme a přejeme Vám krásné dny.
Letní prázdniny 2020
Prosíme rodiče, kteří mají zájem umístit své dítě v době letního provozu v MŠ, aby to nahlásili paní učitelkám ve třídách nejpozději do 15.6.2020.
Informace o obnovení provozu MŠ Mníšek a jejích podmínkách od 11.5.2020
Aktualizace 21.5.2020 PROVOZ MATEŘSKÝCH ŠKOL V OBDOBÍ DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020

Naši umělci v Doubravce a Amálce Naši umělci v Doubravce a Amálce Naši umělci v Doubravce a Amálce Naši umělci v Doubravce a Amálce Naši umělci v Doubravce a Amálce Naši umělci v Doubravce a Amálce