O projektu Medové snídaně

Cílem projektu je podpora zdravého životního stylu a propagace kvalitních potravin – především medu. Celý program seznamuje děti s procesem vzniku medu, informuje o významu chovu včel pro zemědělství a biodiverzitu krajiny a také o včelařství jako o samostatném profesionálním oboru. Prezentaci zábavnou formou vedou profesionální lektoři s mnohaletými zkušenostmi. Od vzniku projektu v roce 2015 se do Medových snídaní zapojilo na 400 škol a školek po celé ČR. Projekt je určen pro MŠ a 1. stupeň ZŠ. Medové snídaně jsou pro zapojené subjekty zdarma (školky si zakoupí pouze chléb a máslo) a jsou hrazeny z prostředků Ministerstva zemědělství ČR.

Více o projektu zde: http://eagri.cz/public/web/mze/ministerstvo-zemedelstvi/novinky/medove-snidane-2019.html

logo_medove_snidane

mze

Sběr papíru a PET lahví - 3. 2. - 14. 2. 2020
3. 2. - 14. 2. 2020 - Sběr papíru (pouze směs novin, časopisů, letáků, kancelářský papír a knihy bez tvrdé vazby, ne kartony a krabice) a PET lahví – svázaný a zvážený sběr můžete nosit na terasu oddělení Rozárka – (budova nejblíž fotbalovému hřišti). Prosíme nahlášení množství a druhu sběru ve své třídě. Děkujeme
Keramika Doubravky a Amálky
Informace a akce MŠ a jednotlivých tříd leden - únor 2020
Omlouvání dětí a platby v MŠ
Připomínáme rodičům, že dle školského zákona je nutno děti omlouvat Pokud se dítě bez omluvy zákonného zástupce neúčastní předškolního vzdělávání po dobu delší než dva týdny, může být z mateřské školy vyřazeno. Totéž platí i v případě neuhrazení úplaty za vzdělávání a stravného ani v následujícím měsíci.
Naši umělci z Doubravky a Amálky