O projektu Medové snídaně

Cílem projektu je podpora zdravého životního stylu a propagace kvalitních potravin – především medu. Celý program seznamuje děti s procesem vzniku medu, informuje o významu chovu včel pro zemědělství a biodiverzitu krajiny a také o včelařství jako o samostatném profesionálním oboru. Prezentaci zábavnou formou vedou profesionální lektoři s mnohaletými zkušenostmi. Od vzniku projektu v roce 2015 se do Medových snídaní zapojilo na 400 škol a školek po celé ČR. Projekt je určen pro MŠ a 1. stupeň ZŠ. Medové snídaně jsou pro zapojené subjekty zdarma (školky si zakoupí pouze chléb a máslo) a jsou hrazeny z prostředků Ministerstva zemědělství ČR.

Více o projektu zde: http://eagri.cz/public/web/mze/ministerstvo-zemedelstvi/novinky/medove-snidane-2019.html

Zájmové aktivity
  Probíhají mimo výchovně vzdělávací činnost - většinou v odpoledních hodinách.  Informace o  jednotlivých aktivitách najdete v záložce Zájmové aktivity
Soutěž o nejkrásnější vánoční ozdobu na strom