ZŠ a MŠ Mníšek
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.

O projektu Medové snídaně

Cílem projektu je podpora zdravého životního stylu a propagace kvalitních potravin – především medu. Celý program seznamuje děti s procesem vzniku medu, informuje o významu chovu včel pro zemědělství a biodiverzitu krajiny a také o včelařství jako o samostatném profesionálním oboru. Prezentaci zábavnou formou vedou profesionální lektoři s mnohaletými zkušenostmi. Od vzniku projektu v roce 2015 se do Medových snídaní zapojilo na 400 škol a školek po celé ČR. Projekt je určen pro MŠ a 1. stupeň ZŠ. Medové snídaně jsou pro zapojené subjekty zdarma (školky si zakoupí pouze chléb a máslo) a jsou hrazeny z prostředků Ministerstva zemědělství ČR.

Více o projektu zde

logo_medove_snidane

mze

 

O projektu Medové snídaně O projektu Medové snídaně O projektu Medové snídaně O projektu Medové snídaně O projektu Medové snídaně O projektu Medové snídaně O projektu Medové snídaně O projektu Medové snídaně
Aktuality
Nové webové stránky MŠ
Pro aktuální informace z MŠ použijte přechod na nové stránky....více v textu
Upozornění na změny - Nové telefonní čísla do jednotlivých tříd
Vážení rodiče, každá třída od 7.9.2020 má své mobilní telefonní číslo. Více v článku.....
Třídní schůzky
Každá třída má třídní schůzky ve své třídě. V případě, že máte děti umístěné v různých třídách, domluvte se o účasti s paní učitelkami předem. 7.9.2020 – Třídní schůzka Doubravka – začátek 15.30hod 8.9.2020 – Třídní schůzka Vendelín – začátek 15.30hod 9.9.2020 – Třídní schůzka Rozárka – začátek 15.30hod
Zahájení školního roku 2020/2021 - Uvítání a pravidla dodržování epidemiologických opatření
Pokyny pro provoz MŠ ve školním. roce 2020/2021
Amálka
Třídní učitelka: Mirka Kubišová Učitelka: PhDr. Mgr. Ľubica Strnádková, MBA Asistentka pedagoga: Pavla Poláková Konzultační hodiny dle ústní dohody s pedagogy Povinné předškolní vzdělávání probíhá od 8:00 do 12:00 hodin. Třídu navštěvují šikovné děti ve věku 3 – 7 let. Většina z nich již školku zná. Už jsou skoro samostatní!! Při společných hrách s kamarády se učí nové písničky, básničky a celou řadu dalších dovedností. Upevňujeme návyky slušného chování, stolování, hygienické návyky…. Ze všeho nejraději si užíváme her na zahradě, chodíme na krátké výlety, tvoříme, kreslíme a malujeme… Činnosti jsou organizované tak, aby děti podněcovaly k vlastní aktivitě a experimentování, aby pracovaly ve vlastním tempu, a hlavně aby se zapojovaly do organizace a plánování činností. Mezi třídou Amálka a ostatními třídami ve školce je velice úzká spolupráce.
Napište nám

Jméno:

Email:

Zpráva:

Opište:

opište tento kód

Provozní doba MŠ
Pondělí:
6:30-16:30
Úterý:
6:30-16:30
Středa:
6:30-16:30
Čtvrtek:
6:30-16:30
Pátek:
6:30-16:30
Dětský den ve školce 2020 Dětský den ve školce 2020 Dětský den ve školce 2020 Dětský den ve školce 2020 Dětský den ve školce 2020 Dětský den ve školce 2020
Počítadlo návštěv:
Základní škola a Mateřská škola Mníšek, okres Liberec, příspěvková organizace
Oldřichovská 198, 463 31
Tel.:
485146668
Email: