O projektu Medové snídaně

Cílem projektu je podpora zdravého životního stylu a propagace kvalitních potravin – především medu. Celý program seznamuje děti s procesem vzniku medu, informuje o významu chovu včel pro zemědělství a biodiverzitu krajiny a také o včelařství jako o samostatném profesionálním oboru. Prezentaci zábavnou formou vedou profesionální lektoři s mnohaletými zkušenostmi. Od vzniku projektu v roce 2015 se do Medových snídaní zapojilo na 400 škol a školek po celé ČR. Projekt je určen pro MŠ a 1. stupeň ZŠ. Medové snídaně jsou pro zapojené subjekty zdarma (školky si zakoupí pouze chléb a máslo) a jsou hrazeny z prostředků Ministerstva zemědělství ČR.

Více o projektu zde

logo_medove_snidane

mze

Prázdninový jídelníček
Jídelníček v době letních prázdnin bude zveřejněn na nástěnce třídy Vendelín.
Letní prázdninový provoz od 1.7.2020 do 31.8.2020
Letní prázdninový provoz bude probíhat ve třídě Vendelín (prostřední budova) Uzavření naší Mateřské školy Mníšek je od 20. 7. 2020 do 14. 8. 2020 včetně. Platby stravného a školného v době letních prázdnin
Náhradní den otevřených dveří v MŠ - 7.7.2020
více informací v textu
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků - pátek 26.6.2020 v 16.00 hodin
ve školní tělocvičně (za příznivého počasí na dvorku školy). Sraz u zadního vstupu - za parkovištěm vpravo.
Dětský den ve školce - 25.6.2020
Dne 25.6.2020 dopoledne se uskuteční pro děti, které jsou ve školce „Dětský den“ plný her, sportu, soutěží, zábavy a úsměvů. Pro dětičky máme připravené odměny, které nám připravila paní Slezáková z finančních příspěvku obcí Mníšek a Oldřichov v Hájích, za které moc děkujeme.

Dětský den ve školce 2020 Dětský den ve školce 2020 Dětský den ve školce 2020 Dětský den ve školce 2020 Dětský den ve školce 2020 Dětský den ve školce 2020