ZŠ a MŠ Mníšek
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.

Fotogalerie

Areál MŠ Areál MŠ Areál MŠ Areál MŠ Areál MŠ Areál MŠ Areál MŠ Tomovy parky Tomovy parky Tomovy parky Tomovy parky Tomovy parky Tomovy parky Tomovy parky Třída Rozárka Třída Rozárka Třída Rozárka Herna Rozárka Herna Rozárka Herna Rozárka Herna Rozárka Šatna Rozárka Šatna Rozárka Umyvárna a WC Rozárka Umyvárna a WC Rozárka Třída Vendelín Třída Vendelín Třída Vendelín Třída Vendelín Herna Vendelín Herne Vendelín Herna Vendelín Umyvárna a WC Vendelín Umyvárna a WC Vendelín Šatna Vendelín Šatna Vendelín Šatna Vendelín Třída Doubravka Třída Doubravka Třída Doubravka Třída Doubravka Herna Doubravka Herna Doubravka Umyvárna a WC Doubravka Umyvárna a WC Doubravka Šatna Doubravka Šatna Doubravka Třída Amálka Třída Amálka Umyvárna a WC Amálka
Aktuality
Sběr papíru a PET lahví - 3. 2. - 14. 2. 2020
3. 2. - 14. 2. 2020 - Sběr papíru (pouze směs novin, časopisů, letáků, kancelářský papír a knihy bez tvrdé vazby, ne kartony a krabice) a PET lahví – svázaný a zvážený sběr můžete nosit na terasu oddělení Rozárka – (budova nejblíž fotbalovému hřišti). Prosíme nahlášení množství a druhu sběru ve své třídě. Děkujeme
Keramika Doubravky a Amálky
Akce
Informace a akce MŠ a jednotlivých tříd leden - únor 2020
Omlouvání dětí a platby v MŠ
Připomínáme rodičům, že dle školského zákona je nutno děti omlouvat Pokud se dítě bez omluvy zákonného zástupce neúčastní předškolního vzdělávání po dobu delší než dva týdny, může být z mateřské školy vyřazeno. Totéž platí i v případě neuhrazení úplaty za vzdělávání a stravného ani v následujícím měsíci.
Naši umělci z Doubravky a Amálky
Napište nám

Jméno:

Email:

Zpráva:

Opište:

opište tento kód

Provozní doba MŠ
Pondělí:
6:30-16:30
Úterý:
6:30-16:30
Středa:
6:30-16:30
Čtvrtek:
6:30-16:30
Pátek:
6:30-16:30
Počítadlo návštěv:
Základní škola a Mateřská škola Mníšek, okres Liberec, příspěvková organizace
Oldřichovská 198, 463 31
Tel.:
485146668
Email: