ZŠ a MŠ Mníšek
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.

Fotogalerie

Areál MŠ Areál MŠ Areál MŠ Areál MŠ Areál MŠ Areál MŠ Areál MŠ Tomovy parky Tomovy parky Tomovy parky Tomovy parky Tomovy parky Tomovy parky Tomovy parky Třída Rozárka Třída Rozárka Třída Rozárka Herna Rozárka Herna Rozárka Herna Rozárka Herna Rozárka Šatna Rozárka Šatna Rozárka Umyvárna a WC Rozárka Umyvárna a WC Rozárka Třída Vendelín Třída Vendelín Třída Vendelín Třída Vendelín Herna Vendelín Herne Vendelín Herna Vendelín Umyvárna a WC Vendelín Umyvárna a WC Vendelín Šatna Vendelín Šatna Vendelín Šatna Vendelín Třída Doubravka Třída Doubravka Třída Doubravka Třída Doubravka Herna Doubravka Herna Doubravka Umyvárna a WC Doubravka Umyvárna a WC Doubravka Šatna Doubravka Šatna Doubravka Třída Amálka Třída Amálka Umyvárna a WC Amálka
Aktuality
Projekt - Zdravá 5
Zdravá 5 je unikátní celorepublikový vzdělávací program pro základní i mateřské školy, který je zaměřený na zdravý životní styl, především v oblasti zdravé stravy. Lektoři Zdravé 5 seznamují žáky zábavnou a interaktivní formou se zásadami zdravého stravování. Cílem projektu je motivovat děti k automatickému přijetí zásad zdravé výživy a jejich přirozené implementaci do životního stylu...    Více informací zde: https://www.zdrava5.c                                   
Vánoční besídka 2019 Doubravky a Amálky
Vánoční přání
Lyžařský kurz 13-17.leden 2020
LYŽAŘSKÉ KURZ - LUČANY NAD NISOU – VLEK U PILY
Nemocné dítě v MŠ
Žádáme rodiče, aby dítě se známkami nemoci nechali doma, případně navštívili lékaře ......
Napište nám

Jméno:

Email:

Zpráva:

Opište:

opište tento kód

Provozní doba MŠ
Pondělí:
6:30-16:30
Úterý:
6:30-16:30
Středa:
6:30-16:30
Čtvrtek:
6:30-16:30
Pátek:
6:30-16:30
Počítadlo návštěv:
Základní škola a Mateřská škola Mníšek, okres Liberec, příspěvková organizace
Oldřichovská 198, 463 31
Tel.:
485146668
Email: