APIV- projekt

IMPLEMENTACE AKČNÍHO PLÁNU INKLUZIVNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ

Implementace Akčního plánu inkluzivního vzdělávání - metodická podpora (APIV-A) je financován Evropskou unií.

Cílem projektu je podpořit zavádění a realizaci společného vzdělávání a zajistit efektivní implementaci určených úkolů Akčního plánu inkluzivního vzdělávání.

ZÁMĚR A CÍL PROJEKTU

Záměr nastavení principů rovnosti ve vzdělávání vyžaduje zajištění rovných podmínek pro všechny děti, žáky, studenty (dále jen žák/žáci), včetně žáků se speciálními vzdělávacími potřebami. Principy rovnosti jsou zapracovány do strategických záměrů ČR ve školství a souvisejí s nimi i aktuální legislativní změny, které kladou zvýšené nároky na schopnost vzdělávacího systému poskytovat adekvátní podporu žákům ohroženým sociálním vyloučením, žákům z odlišného kulturního prostředí a žákům s dalšími speciálními vzdělávacími potřebami.

Prázdninový jídelníček
Jídelníček v době letních prázdnin bude zveřejněn na nástěnce třídy Vendelín.
Letní prázdninový provoz od 1.7.2020 do 31.8.2020
Letní prázdninový provoz bude probíhat ve třídě Vendelín (prostřední budova) Uzavření naší Mateřské školy Mníšek je od 20. 7. 2020 do 14. 8. 2020 včetně. Platby stravného a školného v době letních prázdnin
Náhradní den otevřených dveří v MŠ - 7.7.2020
více informací v textu
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků - pátek 26.6.2020 v 16.00 hodin
ve školní tělocvičně (za příznivého počasí na dvorku školy). Sraz u zadního vstupu - za parkovištěm vpravo.
Dětský den ve školce - 25.6.2020
Dne 25.6.2020 dopoledne se uskuteční pro děti, které jsou ve školce „Dětský den“ plný her, sportu, soutěží, zábavy a úsměvů. Pro dětičky máme připravené odměny, které nám připravila paní Slezáková z finančních příspěvku obcí Mníšek a Oldřichov v Hájích, za které moc děkujeme.

Dětský den ve školce 2020 Dětský den ve školce 2020 Dětský den ve školce 2020 Dětský den ve školce 2020 Dětský den ve školce 2020 Dětský den ve školce 2020