Projekt Šablony II – Učíme se společně

Šablony II – Učíme se společně

Na začátku letošního školního roku 2019/2020 naše škola využila výzvy č. 02_18_063 v rámci prioritní osy 3 Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání a vstoupila do dvouletého evropského projektu Šablony II, který jsme nazvali „Šablony II – Učíme se společně.“

V rámci projektu proběhne v říjnu vzdělávání pedagogů v oblasti informačních technologií, které bude zaměřeno převážně na práci s interaktivními tabulemi. Projekt nám také umožnil, aby ve škole mohly působit 2 školní asistentky, které se věnují dětem v rámci zájmové činnosti a poskytují podporu jak pedagogům, tak dětem, u kterých se snaží předcházet možnému školnímu neúspěchu. S touto aktivitou jsou úzce spojeny i dva kroužky doučování, které žákům pomáhají s upevňováním učiva. V rámci projektu bude ve škole i nadále probíhat velmi oblíbený klub zábavné logiky a deskových her.

V mateřské škole je pak důležitou oblastí podpory působnost speciálního pedagoga, který pomáhá vytvářet a zlepšit podmínky pro úspěšnou integraci dětí se speciálními vzdělávacími potřebami.

V průběhu následujících dvou let chystáme v MŠ, ZŠ i ŠD projektové dny zaměřené převážně na polytechnické vzdělávání.

Z projektu se nám například podařilo zakoupit dvě nové interaktivní tabule, které žáci aktivně využívají při běžné výuce.

Jsme vděčni za poskytnutou finanční podporou od EU, která nám pomůže vylepšit vybavení a prostředí školy.

Název souboru Velikost Typ
Leták šablony II. 73.69 KB pdf
Prázdninový jídelníček
Jídelníček v době letních prázdnin bude zveřejněn na nástěnce třídy Vendelín.
Letní prázdninový provoz od 1.7.2020 do 31.8.2020
Letní prázdninový provoz bude probíhat ve třídě Vendelín (prostřední budova) Uzavření naší Mateřské školy Mníšek je od 20. 7. 2020 do 14. 8. 2020 včetně. Platby stravného a školného v době letních prázdnin
Náhradní den otevřených dveří v MŠ - 7.7.2020
více informací v textu
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků - pátek 26.6.2020 v 16.00 hodin
ve školní tělocvičně (za příznivého počasí na dvorku školy). Sraz u zadního vstupu - za parkovištěm vpravo.
Dětský den ve školce - 25.6.2020
Dne 25.6.2020 dopoledne se uskuteční pro děti, které jsou ve školce „Dětský den“ plný her, sportu, soutěží, zábavy a úsměvů. Pro dětičky máme připravené odměny, které nám připravila paní Slezáková z finančních příspěvku obcí Mníšek a Oldřichov v Hájích, za které moc děkujeme.

Dětský den ve školce 2020 Dětský den ve školce 2020 Dětský den ve školce 2020 Dětský den ve školce 2020 Dětský den ve školce 2020 Dětský den ve školce 2020