Platby stravné

Placení obědů probíhá zálohově, vždy k 5. dnu v daném měsíci převodem na účet školy.

Číslo účtu: 181 329 912 / 0300

Cena za jeden den stravování dítěte v MŠ je 30,- Kč - svačina, oběd, svačina.

Platba probíhá zálohově  600,- Kč/měsíc.

Vyúčtování po skončení daného školního roku /školní rok trvá od 1. 9. do 31. 8./.

Platba bude přiřazena na základě přiděleného variabilního symbolu.

Do poznámky pro příjemce uvádějte jméno a příjmení dítěte, pro případné snažší dohledání plateb.

Školský zákon stanovuje, že dětem v mateřských školách, žákům základních škol a nezletilým žákům středních škol je poskytována dotace na mzdové a věcné režie školního stravování po dobu jejich pobytu ve škole. Obědy jsou pak pro rodiče levnější, zaplatí pouze náklady na potraviny. Pokud dítě není ve škole ztrácí nárok na dotaci. Pokud tedy dítě onemocní a rodiče nestačí odhlásit oběd, první den na dotovaný oběd nárok má. Oběd si může odnést domů v jídlonosiči.

Když rodiče dítě neodhlásí z obědů další dny nepřítomnosti v mateřské škole, musí zaplatit plnou cenu oběda t.j. 50,- Kč.

Omlouvat dítě lze na telefonním čísle: 485 146 550 a 773 791 371  či osobně u učitelek na třídách. V pondělí do 8:00hod. v ostatní dny do 7:30hod.

Chřipková epidemie v mateřské škole - upozornění pro rodiče
Vzhledem k rapidnímu nárůstu nemocných dětí a osob z řad pedagogického personálu v naší mateřské škole, žádám všechny rodiče, aby nám do školky nedávali děti s kašlem a rýmou. V této situaci opravdu nebudeme nachlazené děti do mateřské školy přijímat a máme právo takové dítě do školky nepřijmout. Chráníme tím zdraví vašich dětí, ostatních dětí v mateřské škole, které nemocem zdárně odolávají, ale také zdraví učitelek a provozního personálu. Děkujeme za spolupráci a vstřícnost.
ZÁPIS DO 1. TŘÍDY 6. 4. 2018
ZÁPIS DO 1. TŘÍDY 6. 4. 2018 OD 14 DO 17HOD. V ZŠ MNÍŠEK BEZ ČEKÁNÍ     RODIČŮM DĚTÍ Z MŠ V MNÍŠKU BUDE V ODDĚLENÍ VENDELÍN K DISPOZICI ZÁPISOVÝ ARCH S ČASY OBJEDNÁNÍ      DALŠÍ RODIČE PRO OBJEDNÁNÍ VOLEJTE: 485 146 550   nebo  773 791 371   K zápisu je nutné dodat: žádost o přijetí k základnímu vzdělávání  vyplněný zápisový list rodný list dítěte  průkaz totožnosti. Přednostně budou k základnímu vzdělávání přijaty děti z Mníšku a Oldřichova v Hájích. Zápisu se musí zúčastnit i děti, jimž byla odložena školní docházka.   Prosíme, přečtěte si důležité informace o objednání k zápisu v přiložených dokumentech!
Jarní prázdniny 26. 2. - 2. 3. 2018
V době jarních prázdnin bude probíhat v MŠ omezený provoz pouze pro přihlášené děti.
Den s dopravní výchovou - pro předškoláky
Dne 25.1.2018 se uskutečnila ve třídě předškoláků (Vendelín) odborná přednáška o bezpečnosti na ulici a silnici. Děti byly proškoleny v oblastech: bezpečné chování pasažéra ve vozidle  bezpečné chování chodců   bezpečné chování cyklistů   poskytnutí první pomoci více info: http://www.bezpecnenasilnicich.cz/
Potvrzení o výši vynaložených výdajů MŠ-tiskopis
Tiskopis ke stažení