Doubravka

Učitelka: Miroslava Kubišová

Asistentka pedagoga: Alena Zdeňková

Teta uklízečka: Marta Koušková

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO NAŠE RODIČE!!

5. 3. - 9.3. 2018 - LYŽAŘSKÝ KURZ

Platba bude prováděna rodiči za své dítě na účet:  mBank č.ú. 670100 - 2210760162/6210.

Cena 2150,- Kč/kurz.

Zapůjčení lyžařského setu (lyže, boty, přilba) stojí 500,- Kč /kurz (částka se připočítavá k ceně kurzu).

Pro bližší informace prosím volejte panu J. Třešnákovi, tel. 606 228 571 nebo pište na: info@skipolicie.cz.

7. 5. - 11. 5. 2018 - ŠKOLKA V PŘÍRODĚ

Bližší informace budou včas dopněny.

Akce měsíce únor

SBĚR PAPÍRU, PET LÁHVÍ A NÁPOJOVÝCH KARTONŮ - bude probíhat v průběhu měsíce února.

Svázaný papír, vymyté nápojové kartony a sešlápnuté PET lahve můžeme nosit na terasu za oddělení Rozárka.

Děkujeme.

1.2. 2018 - Divadlo Koloběžka, pohádka "O kohoutkovi a slepičce" v MŠ, od 8.30 hodin. Cena 35,- Kč/dítě.

15.2. 2018 - Olympijské zimní hry pro děti z MŠ, olympijské dopoledne plné sportovních disciplín, vhodné sportovní oblečení a obuv.

21.2. 2018 - A- Styl, solná jeskyně, pohybové aktivity. Odjezd od MŠ v 9.30 hodin, cena 120,- Kč/dítě (pro přihlášené děti).

22.2. 2018 - Divadlo Matýsek v naši MŠ -  pohádka "O vykutáleném štěstí". Začátek v 8.30 hodin, cena 45,- Kč/dítě.

23.2. 2018 – Karneval pro děti – dopolední akce v MŠ. Ráno prosíme, přiveďte děti v maskách (tanečky, soutěže, odměny, vyhodnocení nejhezčích masek). Dětem můžete přichystat dobrůtky (např. křupky, ovoce, koláč … ). Děkujeme

26.2 - 2.3. 2018 - Jarní prázdniny, omezený provoz v MŠ pouze pro přihlášené děti.

Žádáme rodiče, aby si své dětičky vyzvedávali přímo u lektorky zájmové aktivity (Angličtina ve třídě Vendelín, Keramika ve třídě Rozárka) ihned po skončení lekce.

(Po 16 hodině pro vstup do budovy zvoňte na třídu Doubravka)

Angličtina termíny:

1 skupina 15.05 – 15.35 hod.

2 skupina 15.40 – 16.10 hod.

1 skupina 15.05 – 15.35 hod.

2 skupina 15.40 – 16.10 hod.

Keramika termíny:

Každé druhé úterý - 15.00 - 16.15hod.

Termín konzultace si rodiče mohou předem osobně domluvit s  třídní učitelkou ve třídě.

V rámci celorepublikového projektu "Celé Česko čte dětem" pořádáme v naší třídě předčítání dětem - zúčastnit se mohou maminky, tatínkové, babičky, dědečkové, tetičky, strejdové, sourozenci a jiní další příbuzní. Prosíme tedy ochotné rodinné příslušníky, kteří mají chuť a čas, aby dětem do třídy přišli předčíst pohádku buď před odpočinkem nebo kdykoliv po domluvě s učitelkami. Bližší informace získáte u učitelek ve třídě. Děkujeme

Chřipková epidemie v mateřské škole - upozornění pro rodiče
Vzhledem k rapidnímu nárůstu nemocných dětí a osob z řad pedagogického personálu v naší mateřské škole, žádám všechny rodiče, aby nám do školky nedávali děti s kašlem a rýmou. V této situaci opravdu nebudeme nachlazené děti do mateřské školy přijímat a máme právo takové dítě do školky nepřijmout. Chráníme tím zdraví vašich dětí, ostatních dětí v mateřské škole, které nemocem zdárně odolávají, ale také zdraví učitelek a provozního personálu. Děkujeme za spolupráci a vstřícnost.
ZÁPIS DO 1. TŘÍDY 6. 4. 2018
ZÁPIS DO 1. TŘÍDY 6. 4. 2018 OD 14 DO 17HOD. V ZŠ MNÍŠEK BEZ ČEKÁNÍ     RODIČŮM DĚTÍ Z MŠ V MNÍŠKU BUDE V ODDĚLENÍ VENDELÍN K DISPOZICI ZÁPISOVÝ ARCH S ČASY OBJEDNÁNÍ      DALŠÍ RODIČE PRO OBJEDNÁNÍ VOLEJTE: 485 146 550   nebo  773 791 371   K zápisu je nutné dodat: žádost o přijetí k základnímu vzdělávání  vyplněný zápisový list rodný list dítěte  průkaz totožnosti. Přednostně budou k základnímu vzdělávání přijaty děti z Mníšku a Oldřichova v Hájích. Zápisu se musí zúčastnit i děti, jimž byla odložena školní docházka.   Prosíme, přečtěte si důležité informace o objednání k zápisu v přiložených dokumentech!
Jarní prázdniny 26. 2. - 2. 3. 2018
V době jarních prázdnin bude probíhat v MŠ omezený provoz pouze pro přihlášené děti.
Den s dopravní výchovou - pro předškoláky
Dne 25.1.2018 se uskutečnila ve třídě předškoláků (Vendelín) odborná přednáška o bezpečnosti na ulici a silnici. Děti byly proškoleny v oblastech: bezpečné chování pasažéra ve vozidle  bezpečné chování chodců   bezpečné chování cyklistů   poskytnutí první pomoci více info: http://www.bezpecnenasilnicich.cz/
Potvrzení o výši vynaložených výdajů MŠ-tiskopis
Tiskopis ke stažení