Inspirace, návody a nápady k dispozici pro rodiče

Vážení rodiče,

v době uzavření MŠ z důvodu Coronaviru vám nabízíme užitečné odkazy na webové stánky určené pro všestranný rozvoj předškolních dovednosti vaších dětiček.

Barevné kamínky i-školička zde

Dětské stránky zde

Předškoláci zde

Luštěnky - Ryšavá zde

E-book Chystáme se do 1. třídy ke stažení zde

ČT předškolní vzdělávání zde

Aktivity pro rodiče a děti ze Zdravé 5 zde

Výtvarné a tvořivé činnosti:

Šikovný cvrček zde

Tvořivé děti zde

Celoroční tvoření zde

Alík zde

I creative - omalovánky zde

Pinterest (nutno se zdarma zaregistrovat) zde

Naivní divadlo Liberec Naivní divadlo zpřístupňuje postupně videozáznamy některých svých inscenací. Zhlédnout je nyní můžete na níže uvedeném YouTube kanálu. Jsme moc rádi, když odkaz předáte i Vašim žákům. Odkaz zde

Přejeme nejen dětičkám, ale i všem rodičům mnoho pevného zdraví a trpělivosti v této nepříjemné a náročné době.

Věříme, že všechno v krátké době pomine a my se brzy uvidíme.

Kolektiv MŠ

Slavnostní rozloučení s budoucími školáčky 18.6.2020
Srdečně zveme rodiče našich předškoláčků na "Slavnostní rozloučení s budoucími školáčky" Kdy: 18. 6. 2020 v 15:30 Kde: zahrada MŠ Mníšek Doneste s sebou batůžek do školy (bude módní přehlídka), slavnostní oblečení a dobrou náladu.   Pozvánka zde
Seznam přijatých uchazečů do MŠ k 1.9.2020
Rozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzdělávání v mateřské škole Mníšek Zveme rodiče všech přijatých dětí na první informační schůzku dne 29.5.2020 v 10 hod.... více v článku
Informace po zápisu do MŠ
Vážení rodiče, jsme velice rádi, že jste si vybrali pro své dítko právě naši školku.  Velice děkujeme za projevenou důvěru. Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání, kterou jste podali v naší školce evidujeme pod registračním číslem, které jsme Vám rozeslali emailem. Na základě tohoto čísla zjistíte, zda bylo Vaše dítě dle rozhodnutí ředitelky školy přijato k předškolnímu vzdělávání. Seznam registračních čísel přijatých dětí bude 25. 5. 2020 zveřejněn podle § 183 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. na webu mateřské školy http://www.msmnisek.cz/ a umístěn na informační tabuli před školkou. V případě, že Vaše dítě bude přijato Vás zveme dne 29.5.2020 v 10 hod. na první informační schůzku ve třídě Vendelín (prostřední budova), kde Vám budou podány další informace související s nástupem dítěte do naší školky. Prosíme, abyste se na schůzku dle možností dostavili bez svých ratolestí. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte paní Strnádkovou na mob.: +420 737 373 323. Na další spolupráci se všichni moc těšíme a přejeme Vám krásné dny.
Letní prázdniny 2020
Prosíme rodiče, kteří mají zájem umístit své dítě v době letního provozu v MŠ, aby to nahlásili paní učitelkám ve třídách nejpozději do 15.6.2020.
Informace o obnovení provozu MŠ Mníšek a jejích podmínkách od 11.5.2020
Aktualizace 21.5.2020 PROVOZ MATEŘSKÝCH ŠKOL V OBDOBÍ DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020

Naši umělci v Doubravce a Amálce Naši umělci v Doubravce a Amálce Naši umělci v Doubravce a Amálce Naši umělci v Doubravce a Amálce Naši umělci v Doubravce a Amálce Naši umělci v Doubravce a Amálce