Poděkování

Ve spolupráci žákyněmi sedmé třídy z naší ZŠ proběhlo počas prázdnin malování krásných motivů na spojovací chodbě. Eliška Trakalová a Markétka Václavíková pro naše dětičky namalovaly veselý motiv „Beruščina stezka“ a čtyři stromy dle ročního období. Poslední prázdninový týden holky měly posilu spolužačku Báru Zděnkovou a ještě namalovaly dva „Ručičkové stromy“, kde si všechny děti, které se účastnily prázdninového provozu udělaly otisky svých ručiček, ze kterých vznikly koruny stromů. Chtěli bychom moc poděkovat naším žákyním za jejich ochotu a spolupráci v době prázdnin, protože obrázky se moc líbí dětem ve školce, rodičům i nám všem.

Velice si vaši spolupráci vážime a děkujeme

Rádi bychom velice poděkovali paní Marušce Kašparové za ušití nových krásných návleků pro celou školku. Děkujeme a Vaší pomoci si velice vážime.

S úctou kolektiv MŠ

Velké poděkování patří obci Mníšek za úžasnou spolupráci, finanční příspěvky a dary pro naši MŠ ve školním roce 2018/2019. Velice si vaší pomoci a vstřícnosti vážíme.

S úctou kolektiv MŠ

Naše poděkování patří panu Koškovi za zprostředkování preventivní akce s policií ČR pro celou naší školku. Moc děkujeme a vážíme si vaší pomoci.

S úctou kolektiv MŠ

Děkujeme všem za finanční, manuální či materiální pomoc v jak v minulých školních letech, tak i v letošním školním roce 2018/2019. Velice si jakékoliv pomoci a vstřícnosti vážíme a těšíme se na další spolupráci i v novém školním roce.

S úctou kolektiv MŠ

Děkujeme rodičům Tůmovým za finanční dar pro třídu Vendelín a třídu Rozárka. Velice si vaší pomocI a vstřícnostI vážime.

Název souboru Velikost Typ
Sponzoři MŠ Mníšek 124.77 KB pdf
Výzva - Platby SRPŠ a Třídní fond
Žádáme rodiče, kteří ještě tak neučinili, aby zaplatili ve svých třídách příspěvěk 400,-Kč SRPŠ a vložili zálohu do třídního fondu na úhradu akcí pro děti. Termín je do 15.10.2019!
Jablíčkování ve Vendelínovi 2019
Zachraňujeme s Kryštofem 2019
Sporťáček
SPORŤÁČEK - SPORTOVNÍ KROUŽEK pořádaný Sport kids Liberec - 10 LEKCÍ  Kroužek začíná 10.10.2019  ve 14.30 hod. ve školce. Koná se jednou měsíčně - cena při docházce minimálně 10ti dětí je 990,- / na celý školní rok Kroužek je akreditován MŠMT Cílem tohoto kroužku je seznámení s vícero sporty jako je gymnastika, míčové hry, atletika a pokud bude počasí i venkovní sporty. Bližší info:  Iveta Hergesell ,  mobil: +420 777001044,  email: iveta@sport-kids.cz