ZŠ a MŠ Mníšek
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.

Poděkování

Školní rok 2019/2020

Velice děkujeme paní Vrňatové, za ušití dětských roušek do naší školky.

Vaší pomoci si velice vážíme.

 

Naše poděkování patří panu P. Opltovi a firmě Nástrojárna Mníšek za sponzorský dar 1.500,- Kč pro naší školku. 

Vaší finanční pomoci a vstřícnosti si velice vážíme a děkujeme za všechny dětičky.

 

Naše poděkování patří firmě Červinka a spol. s.r.o. za sponzorský dar 3.000,- Kč pro MŠ. Velice si Vašeho finančního daru vážíme a děkujeme za vaši vstřícnost. 

Ještě jednou děkujeme za všechny dětičky a Vaší pomoci vážíme.

 

Rádi bychom touto formou poděkovali rodičům ze třídy Rozárka za finanční/hmotný dar určen na vánoční dárky v roce 2019 pro děti. Konkrétně rodičům Bondy, Dvořákovým, Sonntágovým, Dolejšovým, Mansfeldovým, Urbancovým, Loudovým, Čapuchovým a Tůmovým.

Děkujeme za všechny dětičky a velice si Vaší vstřícnosti vážíme.

 

Rádi bychom touto formou poděkovali rodičům ze třídy Vendelín za finanční/hmotný dar určen na vánoční dárky v roce 2019 pro děti. Konkrétně rodičům Bartlovým, Hnykovým, Housovým, Koškovým, Krásným, Mužíkovým, Pastrňákovým, Pavlíkovým, Poláčkovým, Suchomelovým, Synkovým, Štrosovým, Dudovým, Šanovcovým a Marciňákovým.

Děkujeme za všechny dětičky a velice si Vaší vstřícnosti vážíme.

 

Rádi bychom touto formou poděkovali rodičům ze tříd Doubravka a Amálka za finanční/hmotný dar určen na vánoční dárky v roce 2019 pro děti. Konkrétně rodičům Štučkovým, Vrňatovým, Chmelíkovým, Pietroszovým, Roušarovým, Melnykovým, Dostálovým, Šubrtovým, Sedlářovým, Dolejšovým, Tůmovým, Sontágovým, Bujokovým, Senohrábkovým, Kubíčkovým, Pluhařovým, Trávničkovým, Šubrtovým a Vondroušovým. 

Děkujeme za všechny dětičky a velice si Vaší vstřícnosti vážíme.

 

Velké poděkování patří paní Slezákové za přípravu balíčků pro všechny naše dětičky na Mikulášskou nadílku v roce 2019.

S úctou kolektiv MŠ

 

Děkujeme paní Vrňatové, mamince od Natálky za ušití nových krásných kapsářů do šatny pro třídu Doubravka a Amálka.

Velice si Vaši milé pomoci vážíme a děkujeme.

 

Naše poděkování patří paní Miluši Holubcové za finanční příspěvek pro MŠ ve výší 1.000,- Kč.

Děkujeme a velice si Vašeho příspěvku vážíme.

 

Děkujeme zastupitelstvu obci Mníšek za finanční příspěvek ve výší 4.000,- Kč na vánoční dárky pro dětičky v naší školce a za finanční příspěvek ve výší 3.000,- Kč určený k úhradě dopravy na ekologickou akci pro děti v Ekocentru Střevlík v Hejnicích.

Za vaší vřelou spolupráci velice děkujeme.

 

Rádi bychom poděkovali zastupitelstvu obci Oldřichov v Hájích za finanční příspěvek na vánoční dárky pro děti ve výší 4.000,- Kč a finanční příspěvek vevýší 3.000,-Kč určený k úhradě dopravy do Ekocentra Střevlík v Hejnicích.

Vaší spolupráci si vážíme a velice děkujeme.

 

Naše poděkování patří firmě Střechy Reiner s. r. o., konkrétně panu Zbyňkovi Reinerovi za sponzorský dar pro naší MŠ ve výši 5.000,- Kč. 

Velice si Vašeho daru a vstřícnosti vážíme a děkujeme.

 

Velice děkujeme firmě METAFO s.r.o., že i letos (2019) dala naší školce finanční dar v hodnotě 20.000,-Kč určen na nákup hracích prvků na zahradu MŠ.

Velice si vašeho daru vážíme a děkujeme.

 

Škoní rok 2018/2019

Ve spolupráci žákyněmi sedmé třídy z naší ZŠ proběhlo počas prázdnin 2019 malování krásných motivů na spojovací chodbě. Eliška Trakalová a Markétka Václavíková pro naše dětičky namalovaly veselý motiv „Beruščina stezka“ a čtyři stromy dle ročního období. Poslední prázdninový týden holky měly posilu spolužačku Báru Zděnkovou a ještě namalovaly dva „Ručičkové stromy“, kde si všechny děti, které se účastnily prázdninového provozu udělaly otisky svých ručiček, ze kterých vznikly koruny stromů. Chtěli bychom moc poděkovat naším žákyním za jejich ochotu a spolupráci v době prázdnin, protože obrázky se moc líbí dětem ve školce, rodičům i nám všem.

Velice si vaši spolupráci vážime a děkujeme

 

Děkujeme obci Mníšek i obci Oldřichov v Hájích za finanční příspěvek pro děti na Školku v přírodě ve školním roce 2018/2019.

Vaší finanční pomoci si velice vážíme.

 

Rádi bychom velice poděkovali paní Marušce Kašparové za ušití nových krásných návleků pro celou školku. Děkujeme a Vaší pomoci si velice vážime.

S úctou kolektiv MŠ

 

Velké poděkování patří obci Mníšek za úžasnou spolupráci, finanční příspěvky a dary pro naši MŠ ve školním roce 2018/2019. Velice si vaší pomoci a vstřícnosti vážíme.

S úctou kolektiv MŠ

 

Naše poděkování patří panu Koškovi za zprostředkování preventivní akce s policií ČR pro celou naši školku. Moc děkujeme a vážíme si vaší pomoci.

S úctou kolektiv MŠ

 

Děkujeme všem za finanční, manuální či materiální pomoc v jak v minulých školních letech, tak i v letošním školním roce 2018/2019. Velice si jakékoliv pomoci a vstřícnosti vážíme a těšíme se na další spolupráci i v novém školním roce.

S úctou kolektiv MŠ

 

Děkujeme firmě METAFO s.r.o. za finanční dar v roce 2018 pro třídu Vendelín a třídu Rozárka. Velice si vaši pomoci a vstřícnosti vážime.

S úctou kolektiv MŠ

 

Název souboru Velikost Typ
Sponzoři MŠ Mníšek 2015-2017 124.77 KB pdf
Aktuality
Slavnostní rozloučení s budoucími školáčky 18.6.2020
Srdečně zveme rodiče našich předškoláčků na "Slavnostní rozloučení s budoucími školáčky" Kdy: 18. 6. 2020 v 15:30 Kde: zahrada MŠ Mníšek Doneste s sebou batůžek do školy (bude módní přehlídka), slavnostní oblečení a dobrou náladu.   Pozvánka zde 
Seznam přijatých uchazečů do MŠ k 1.9.2020
Rozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzdělávání v mateřské škole Mníšek Zveme rodiče všech přijatých dětí na první informační schůzku dne 29.5.2020 v 10 hod.... více v článku
Informace po zápisu do MŠ
Vážení rodiče, jsme velice rádi, že jste si vybrali pro své dítko právě naši školku.  Velice děkujeme za projevenou důvěru. Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání, kterou jste podali v naší školce evidujeme pod registračním číslem, které jsme Vám rozeslali emailem. Na základě tohoto čísla zjistíte, zda bylo Vaše dítě dle rozhodnutí ředitelky školy přijato k předškolnímu vzdělávání. Seznam registračních čísel přijatých dětí bude 25. 5. 2020 zveřejněn podle § 183 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. na webu mateřské školy http://www.msmnisek.cz/ a umístěn na informační tabuli před školkou. V případě, že Vaše dítě bude přijato Vás zveme dne 29.5.2020 v 10 hod. na první informační schůzku ve třídě Vendelín (prostřední budova), kde Vám budou podány další informace související s nástupem dítěte do naší školky. Prosíme, abyste se na schůzku dle možností dostavili bez svých ratolestí. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte paní Strnádkovou na mob.: +420 737 373 323. Na další spolupráci se všichni moc těšíme a přejeme Vám krásné dny.
Letní prázdniny 2020
Prosíme rodiče, kteří mají zájem umístit své dítě v době letního provozu v MŠ, aby to nahlásili paní učitelkám ve třídách nejpozději do 15.6.2020.
Informace o obnovení provozu MŠ Mníšek a jejích podmínkách od 11.5.2020
Aktualizace 21.5.2020 PROVOZ MATEŘSKÝCH ŠKOL V OBDOBÍ DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020
Napište nám

Jméno:

Email:

Zpráva:

Opište:

opište tento kód

Provozní doba MŠ
Pondělí:
6:30-16:30
Úterý:
6:30-16:30
Středa:
6:30-16:30
Čtvrtek:
6:30-16:30
Pátek:
6:30-16:30
Naši umělci v Doubravce a Amálce Naši umělci v Doubravce a Amálce Naši umělci v Doubravce a Amálce Naši umělci v Doubravce a Amálce Naši umělci v Doubravce a Amálce Naši umělci v Doubravce a Amálce
Počítadlo návštěv:
Základní škola a Mateřská škola Mníšek, okres Liberec, příspěvková organizace
Oldřichovská 198, 463 31
Tel.:
485146668
Email: