ZŠ a MŠ Mníšek
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.

Poděkování

Rádi bychom touto formou poděkovali rodičům ze tříd Doubravka a Amálka za finanční/hmotný dar určen na vánoční dárky v roce 2019 pro děti. Konkrétně rodičům Štučkovým, Vrňatovým, Chmelíkovým, Pietroszovým, Roušarovým, Melnykovým, Dostálovým, Šubrtovým, Sedlářovým, Dolejšovým, Tůmovým, Sontágovým, Bujokovým, Senohrábkovým, Kubíčkovým a Vondroušovým. 

Děkujeme za všechny dětičky a velice si Vaší vstřícnosti vážíme.

 

Velké poděkování patří paní Slezákové za přípravu balíčků pro všechny naše dětičky na Mikulášskou nadílku v roce 2019.

S úctou kolektiv MŠ

 

Děkujeme paní Vrňatové, mamince od Natálky za ušití nových krásných kapsářů do šatny pro třídu Doubravka a Amálka.

Velice si Vaši milé pomoci vážíme a děkujeme.

 

Naše poděkování patří paní Miluši Holubcové za finanční příspěvek pro MŠ ve výší 1.000,- Kč.

Děkujeme a velice si Vašeho příspěvku vážíme.

 

Děkujeme zastupitelstvu obci Mníšek za finanční příspěvek ve výší 4.000,- Kč na vánoční dárky pro dětičky v naší školce a za finanční příspěvek ve výší 3.000,- Kč určený k úhradě dopravy na ekologickou akci pro děti v Ekocentru Střevlík v Hejnicích.

Za vaší vřelou spolupráci velice děkujeme.

 

Rádi bychom poděkovali zastupitelstvu obci Oldřichov v Hájích za finanční příspěvek na vánoční dárky pro děti ve výší 4.000,- Kč.

Vaší spolupráci si vážíme a velice děkujeme.

 

Naše poděkování patří firmě Střechy Reiner s. r. o., konkrétně panu Zbyňkovi Reinerovi za sponzorský dar pro naší MŠ ve výši 5.000,- Kč. 

Velice si Vašeho daru a vstřícnosti vážíme a děkujeme.

 

Velice děkujeme firmě METAFO s.r.o., že i letos (2019) dala naší školce finanční dar v hodnotě 20.000,-Kč určen na nákup hracích prvků na zahradu MŠ.

Velice si vašeho daru vážíme a děkujeme.

 

Ve spolupráci žákyněmi sedmé třídy z naší ZŠ proběhlo počas prázdnin 2019 malování krásných motivů na spojovací chodbě. Eliška Trakalová a Markétka Václavíková pro naše dětičky namalovaly veselý motiv „Beruščina stezka“ a čtyři stromy dle ročního období. Poslední prázdninový týden holky měly posilu spolužačku Báru Zděnkovou a ještě namalovaly dva „Ručičkové stromy“, kde si všechny děti, které se účastnily prázdninového provozu udělaly otisky svých ručiček, ze kterých vznikly koruny stromů. Chtěli bychom moc poděkovat naším žákyním za jejich ochotu a spolupráci v době prázdnin, protože obrázky se moc líbí dětem ve školce, rodičům i nám všem.

Velice si vaši spolupráci vážime a děkujeme

 

Děkujeme obci Mníšek i obci Oldřichov v Hájích za finanční příspěvek pro děti na Školku v přírodě ve školním roce 2019/2020.

Vaší finanční pomoci si velice vážíme.

 

Rádi bychom velice poděkovali paní Marušce Kašparové za ušití nových krásných návleků pro celou školku. Děkujeme a Vaší pomoci si velice vážime.

S úctou kolektiv MŠ

 

Velké poděkování patří obci Mníšek za úžasnou spolupráci, finanční příspěvky a dary pro naši MŠ ve školním roce 2018/2019. Velice si vaší pomoci a vstřícnosti vážíme.

S úctou kolektiv MŠ

 

Naše poděkování patří panu Koškovi za zprostředkování preventivní akce s policií ČR pro celou naši školku. Moc děkujeme a vážíme si vaší pomoci.

S úctou kolektiv MŠ

 

Děkujeme všem za finanční, manuální či materiální pomoc v jak v minulých školních letech, tak i v letošním školním roce 2018/2019. Velice si jakékoliv pomoci a vstřícnosti vážíme a těšíme se na další spolupráci i v novém školním roce.

S úctou kolektiv MŠ

 

Děkujeme firmě METAFO s.r.o. za finanční dar v roce 2018 pro třídu Vendelín a třídu Rozárka. Velice si vaši pomoci a vstřícnosti vážime.

S úctou kolektiv MŠ

 

Název souboru Velikost Typ
Sponzoři MŠ Mníšek 2015-2017 124.77 KB pdf
Aktuality
Projekt - Zdravá 5
Zdravá 5 je unikátní celorepublikový vzdělávací program pro základní i mateřské školy, který je zaměřený na zdravý životní styl, především v oblasti zdravé stravy. Lektoři Zdravé 5 seznamují žáky zábavnou a interaktivní formou se zásadami zdravého stravování. Cílem projektu je motivovat děti k automatickému přijetí zásad zdravé výživy a jejich přirozené implementaci do životního stylu...    Více informací zde: https://www.zdrava5.c                                   
Vánoční besídka 2019 Doubravky a Amálky
Vánoční přání
Lyžařský kurz 13-17.leden 2020
LYŽAŘSKÉ KURZ - LUČANY NAD NISOU – VLEK U PILY
Nemocné dítě v MŠ
Žádáme rodiče, aby dítě se známkami nemoci nechali doma, případně navštívili lékaře ......
Napište nám

Jméno:

Email:

Zpráva:

Opište:

opište tento kód

Provozní doba MŠ
Pondělí:
6:30-16:30
Úterý:
6:30-16:30
Středa:
6:30-16:30
Čtvrtek:
6:30-16:30
Pátek:
6:30-16:30
Počítadlo návštěv:
Základní škola a Mateřská škola Mníšek, okres Liberec, příspěvková organizace
Oldřichovská 198, 463 31
Tel.:
485146668
Email: