Vážený návštěvníku omlouváme se, ale Vámi požadované články nelze zobrazit.

Možné důvody:

• stránka prochází technickými úpravami
  • zadal/a jste špatnou adresu
  • požadované články již byly odstraněny
  • požadované články byly platné jen do určitého data

Děkujeme za pochopení.

Warning: mysql_free_result() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/www/19373/msmnisek_cz/www/data/clanky.php on line 152
Sběr papíru a PET lahví - 3. 2. - 14. 2. 2020
3. 2. - 14. 2. 2020 - Sběr papíru (pouze směs novin, časopisů, letáků, kancelářský papír a knihy bez tvrdé vazby, ne kartony a krabice) a PET lahví – svázaný a zvážený sběr můžete nosit na terasu oddělení Rozárka – (budova nejblíž fotbalovému hřišti). Prosíme nahlášení množství a druhu sběru ve své třídě. Děkujeme
Keramika Doubravky a Amálky
Informace a akce MŠ a jednotlivých tříd leden - únor 2020
Omlouvání dětí a platby v MŠ
Připomínáme rodičům, že dle školského zákona je nutno děti omlouvat Pokud se dítě bez omluvy zákonného zástupce neúčastní předškolního vzdělávání po dobu delší než dva týdny, může být z mateřské školy vyřazeno. Totéž platí i v případě neuhrazení úplaty za vzdělávání a stravného ani v následujícím měsíci.
Naši umělci z Doubravky a Amálky