Mikulášská nadílka ve spolupráci žáků deváté třídy ZŠ

Letošní školní rok byla Mikulášská nadílka trochu jinak než v předchozích letech.

Ve spolupráci se Základní školou, se za Mikuláše a Andílky převlékli žáci z deváté třídy – Edík, Madlenka a Anička. Veselého čertíka nám udělala teta Darina. Akce se všem moc líbila, a protože máme ve školce samé hodné dětičky, každé dostalo Mikulášskou nadílku.

Už se těšíme na příští rok …..

Sběr papíru a PET lahví - 3. 2. - 14. 2. 2020
3. 2. - 14. 2. 2020 - Sběr papíru (pouze směs novin, časopisů, letáků, kancelářský papír a knihy bez tvrdé vazby, ne kartony a krabice) a PET lahví – svázaný a zvážený sběr můžete nosit na terasu oddělení Rozárka – (budova nejblíž fotbalovému hřišti). Prosíme nahlášení množství a druhu sběru ve své třídě. Děkujeme
Keramika Doubravky a Amálky
Informace a akce MŠ a jednotlivých tříd leden - únor 2020
Omlouvání dětí a platby v MŠ
Připomínáme rodičům, že dle školského zákona je nutno děti omlouvat Pokud se dítě bez omluvy zákonného zástupce neúčastní předškolního vzdělávání po dobu delší než dva týdny, může být z mateřské školy vyřazeno. Totéž platí i v případě neuhrazení úplaty za vzdělávání a stravného ani v následujícím měsíci.
Naši umělci z Doubravky a Amálky