Vánoční slavnost

OÚ Mníšek se ZŠ a MŠ zve všechny spoluobčany rodiče a děti na akci

"Putování vánočního světla"

v den první adventní neděle 1. prosince 2019.

Program:

14.30 - 16.45 hod v ZŠ Mníšek

Sboráček ZŠ Mníšek

Vánoční kavárna

Vánoční dílničky s výrobou lampičky - přineste si svoji lahvičku, do které se vejde čajová svíčka.

Módní přehlídka

Výstavka soutěžních lampiček

Vyhlášení vítězů soutěže

Závěrečné slovo

16.50hod Lampičkový průvod z parkoviště školy do parku

17.00hod Rozsvícení Vánočního stromku (park u zdravotního střediska)

17.15 hod Adventní zpívání v kostele sv. Mikuláše - Mníšek

Rozsvícení první adventní svíce

Sboráček MŠ Mníšek

Žáci ZŠ Mníšek

Slovo pana starosty

Slovo pana faráře

Varhaník

066 zimní pohyblivá krajinka

Na zahřátí bude tradičně připraven čaj a pro dospělé svařené víno.

Těšíme se na vás a věříme, že si najdete chvilku na adventní setkání se svými přáteli, sousedy a dětmi.

Parkoviště u ZŠ bude uzavřeno pro automobily. Parkujte prosím u hasičské zbrojnice nebo u zdravotního střediska. Děkujeme

Bližší informace v letáčku "Putování vánočního světla" níže:

Slavnostní rozloučení s budoucími školáčky 18.6.2020
Srdečně zveme rodiče našich předškoláčků na "Slavnostní rozloučení s budoucími školáčky" Kdy: 18. 6. 2020 v 15:30 Kde: zahrada MŠ Mníšek Doneste s sebou batůžek do školy (bude módní přehlídka), slavnostní oblečení a dobrou náladu.   Pozvánka zde
Seznam přijatých uchazečů do MŠ k 1.9.2020
Rozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzdělávání v mateřské škole Mníšek Zveme rodiče všech přijatých dětí na první informační schůzku dne 29.5.2020 v 10 hod.... více v článku
Informace po zápisu do MŠ
Vážení rodiče, jsme velice rádi, že jste si vybrali pro své dítko právě naši školku.  Velice děkujeme za projevenou důvěru. Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání, kterou jste podali v naší školce evidujeme pod registračním číslem, které jsme Vám rozeslali emailem. Na základě tohoto čísla zjistíte, zda bylo Vaše dítě dle rozhodnutí ředitelky školy přijato k předškolnímu vzdělávání. Seznam registračních čísel přijatých dětí bude 25. 5. 2020 zveřejněn podle § 183 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. na webu mateřské školy http://www.msmnisek.cz/ a umístěn na informační tabuli před školkou. V případě, že Vaše dítě bude přijato Vás zveme dne 29.5.2020 v 10 hod. na první informační schůzku ve třídě Vendelín (prostřední budova), kde Vám budou podány další informace související s nástupem dítěte do naší školky. Prosíme, abyste se na schůzku dle možností dostavili bez svých ratolestí. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte paní Strnádkovou na mob.: +420 737 373 323. Na další spolupráci se všichni moc těšíme a přejeme Vám krásné dny.
Letní prázdniny 2020
Prosíme rodiče, kteří mají zájem umístit své dítě v době letního provozu v MŠ, aby to nahlásili paní učitelkám ve třídách nejpozději do 15.6.2020.
Informace o obnovení provozu MŠ Mníšek a jejích podmínkách od 11.5.2020
Aktualizace 21.5.2020 PROVOZ MATEŘSKÝCH ŠKOL V OBDOBÍ DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020

Naši umělci v Doubravce a Amálce Naši umělci v Doubravce a Amálce Naši umělci v Doubravce a Amálce Naši umělci v Doubravce a Amálce Naši umělci v Doubravce a Amálce Naši umělci v Doubravce a Amálce