APIV- projekt

IMPLEMENTACE AKČNÍHO PLÁNU INKLUZIVNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ

Implementace Akčního plánu inkluzivního vzdělávání - metodická podpora (APIV-A) je financován Evropskou unií.

Cílem projektu je podpořit zavádění a realizaci společného vzdělávání a zajistit efektivní implementaci určených úkolů Akčního plánu inkluzivního vzdělávání.

ZÁMĚR A CÍL PROJEKTU

Záměr nastavení principů rovnosti ve vzdělávání vyžaduje zajištění rovných podmínek pro všechny děti, žáky, studenty (dále jen žák/žáci), včetně žáků se speciálními vzdělávacími potřebami. Principy rovnosti jsou zapracovány do strategických záměrů ČR ve školství a souvisejí s nimi i aktuální legislativní změny, které kladou zvýšené nároky na schopnost vzdělávacího systému poskytovat adekvátní podporu žákům ohroženým sociálním vyloučením, žákům z odlišného kulturního prostředí a žákům s dalšími speciálními vzdělávacími potřebami.

Výzva - Platby SRPŠ a Třídní fond
Žádáme rodiče, kteří ještě tak neučinili, aby zaplatili ve svých třídách příspěvěk 400,-Kč SRPŠ a vložili zálohu do třídního fondu na úhradu akcí pro děti. Termín je do 15.10.2019!
Jablíčkování ve Vendelínovi 2019
Zachraňujeme s Kryštofem 2019
Sporťáček
SPORŤÁČEK - SPORTOVNÍ KROUŽEK pořádaný Sport kids Liberec - 10 LEKCÍ  Kroužek začíná 10.10.2019  ve 14.30 hod. ve školce. Koná se jednou měsíčně - cena při docházce minimálně 10ti dětí je 990,- / na celý školní rok Kroužek je akreditován MŠMT Cílem tohoto kroužku je seznámení s vícero sporty jako je gymnastika, míčové hry, atletika a pokud bude počasí i venkovní sporty. Bližší info:  Iveta Hergesell ,  mobil: +420 777001044,  email: iveta@sport-kids.cz