APIV- projekt

IMPLEMENTACE AKČNÍHO PLÁNU INKLUZIVNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ

Implementace Akčního plánu inkluzivního vzdělávání - metodická podpora (APIV-A) je financován Evropskou unií.

Cílem projektu je podpořit zavádění a realizaci společného vzdělávání a zajistit efektivní implementaci určených úkolů Akčního plánu inkluzivního vzdělávání.

ZÁMĚR A CÍL PROJEKTU

Záměr nastavení principů rovnosti ve vzdělávání vyžaduje zajištění rovných podmínek pro všechny děti, žáky, studenty (dále jen žák/žáci), včetně žáků se speciálními vzdělávacími potřebami. Principy rovnosti jsou zapracovány do strategických záměrů ČR ve školství a souvisejí s nimi i aktuální legislativní změny, které kladou zvýšené nároky na schopnost vzdělávacího systému poskytovat adekvátní podporu žákům ohroženým sociálním vyloučením, žákům z odlišného kulturního prostředí a žákům s dalšími speciálními vzdělávacími potřebami.

Karneval Doubravky + Amálky
Karneval v Rozárce
Karneval ve Vendelínovi
O programu první pomoci