Spolupráce ZŠ a MŠ

Ve spolupráci žákyněmi sedmé třídy z naší ZŠ proběhlo v průběhu letních prázdnin malování krásných motivů na spojovací chodbě. Eliška Trakalová a Markétka Václavíková pro naše dětičky namalovaly veselý motiv „Beruščina stezka“ a čtyři stromy dle ročního období. Poslední prázdninový týden holky měly posilu spolužačku Báru Zděnkovou a ještě namalovaly dva „Ručičkové stromy“, kde si všechny děti, které se účastnily prázdninového provozu udělaly otisky svých ručiček, ze kterých vznikly koruny stromů. Chtěli bychom moc poděkovat naším žákyním za jejich ochotu a spolupráci v době prázdnin, protože obrázky se moc líbí dětem ve školce, rodičům i nám všem.

Velice si vaši spolupráci vážíme a děkujeme

Spolupráce ZŠ  a MŠ Spolupráce ZŠ  a MŠ Spolupráce ZŠ  a MŠ Spolupráce ZŠ  a MŠ Spolupráce ZŠ  a MŠ
Zájmové aktivity
  Probíhají mimo výchovně vzdělávací činnost - většinou v odpoledních hodinách.  Informace o  jednotlivých aktivitách najdete v záložce Zájmové aktivity