Spolupráce ZŠ a MŠ

Ve spolupráci žákyněmi sedmé třídy z naší ZŠ proběhlo v průběhu letních prázdnin malování krásných motivů na spojovací chodbě. Eliška Trakalová a Markétka Václavíková pro naše dětičky namalovaly veselý motiv „Beruščina stezka“ a čtyři stromy dle ročního období. Poslední prázdninový týden holky měly posilu spolužačku Báru Zděnkovou a ještě namalovaly dva „Ručičkové stromy“, kde si všechny děti, které se účastnily prázdninového provozu udělaly otisky svých ručiček, ze kterých vznikly koruny stromů. Chtěli bychom moc poděkovat naším žákyním za jejich ochotu a spolupráci v době prázdnin, protože obrázky se moc líbí dětem ve školce, rodičům i nám všem.

Velice si vaši spolupráci vážíme a děkujeme

Spolupráce ZŠ  a MŠ Spolupráce ZŠ  a MŠ Spolupráce ZŠ  a MŠ Spolupráce ZŠ  a MŠ Spolupráce ZŠ  a MŠ
Prázdninový jídelníček
Jídelníček v době letních prázdnin bude zveřejněn na nástěnce třídy Vendelín.
Letní prázdninový provoz od 1.7.2020 do 31.8.2020
Letní prázdninový provoz bude probíhat ve třídě Vendelín (prostřední budova) Uzavření naší Mateřské školy Mníšek je od 20. 7. 2020 do 14. 8. 2020 včetně. Platby stravného a školného v době letních prázdnin
Náhradní den otevřených dveří v MŠ - 7.7.2020
více informací v textu
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků - pátek 26.6.2020 v 16.00 hodin
ve školní tělocvičně (za příznivého počasí na dvorku školy). Sraz u zadního vstupu - za parkovištěm vpravo.
Dětský den ve školce - 25.6.2020
Dne 25.6.2020 dopoledne se uskuteční pro děti, které jsou ve školce „Dětský den“ plný her, sportu, soutěží, zábavy a úsměvů. Pro dětičky máme připravené odměny, které nám připravila paní Slezáková z finančních příspěvku obcí Mníšek a Oldřichov v Hájích, za které moc děkujeme.

Dětský den ve školce 2020 Dětský den ve školce 2020 Dětský den ve školce 2020 Dětský den ve školce 2020 Dětský den ve školce 2020 Dětský den ve školce 2020