ZŠ a MŠ Mníšek
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.

Přivítání do nového školního roku 2019/2020

Milé děti, vážení rodiče,

všechny Vás srdečně vítáme v naší mateřské škole Mníšek. S některými se již známe z loňského školního roku, ostatní rády poznáme. Přes léto jsme se na Vaše ratolesti moc těšily. Věříme, že si společně užijeme rok plný poznávání, výletů, zábavy, učení a her.

Jsme rády, že v nás máte důvěru a svěříte nám Vaše nejcennější poklady, abyste si mohli v klidu plnit své pracovní povinnosti. Ačkoli nemůžeme nahradit rodinu, budeme o děti pečovat s největší láskou a porozuměním. Pevně věříme, že se v naší školce dětem bude líbit a budou zde spokojené.

Kolektiv zaměstnanců MŠ Mníšek

Hurá do školky

Výsledek obrázku pro mateřská škola kreslená

 

Aktuality
Zájmové aktivity
  Probíhají mimo výchovně vzdělávací činnost - většinou v odpoledních hodinách.  Informace o  jednotlivých aktivitách najdete v záložce Zájmové aktivity
Soutěž o nejkrásnější vánoční ozdobu na strom
SOUTĚŽ O NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOČNÍ OZDOBU NA STROM Vyhlašujeme celoškolkovou soutěž o nejkrásnější vánoční ozdobu na venkovní strom v areálu mateřské školy. Ozdoby můžete nosit průběžně učitelkám ve Vašem oddělení. Nejpozději do 27.11.2019.  Vyhlášení výsledků soutěže proběhne v každé třídě a poté se bude soutěžit i o nejhezčí ozdobu z celé mateřské školy. Strom u MŠ bude ozdoben všemi ozdobami dne 28.11.2019. Těšíme se na Vaši účast a kreativitu. Na výherce nejlepších ozdob čekají odměny. Kolektiv MŠ
Vítání občánků - podzim 2019
Akce
Seznam akcí MŠ a tříd na aktuální měsíc
„Světýlkové odpoledne " v Doubravce a Amálce
Napište nám

Jméno:

Email:

Zpráva:

Opište:

opište tento kód

Provozní doba MŠ
Pondělí:
6:30-16:30
Úterý:
6:30-16:30
Středa:
6:30-16:30
Čtvrtek:
6:30-16:30
Pátek:
6:30-16:30
Počítadlo návštěv:
Základní škola a Mateřská škola Mníšek, okres Liberec, příspěvková organizace
Oldřichovská 198, 463 31
Tel.:
485146668
Email: