Přivítání do nového školního roku 2019/2020

Milé děti, vážení rodiče,

všechny Vás srdečně vítáme v naší mateřské škole Mníšek. S některými se již známe z loňského školního roku, ostatní rády poznáme. Přes léto jsme se na Vaše ratolesti moc těšily. Věříme, že si společně užijeme rok plný poznávání, výletů, zábavy, učení a her.

Jsme rády, že v nás máte důvěru a svěříte nám Vaše nejcennější poklady, abyste si mohli v klidu plnit své pracovní povinnosti. Ačkoli nemůžeme nahradit rodinu, budeme o děti pečovat s největší láskou a porozuměním. Pevně věříme, že se v naší školce dětem bude líbit a budou zde spokojené.

Kolektiv zaměstnanců MŠ Mníšek

Hurá do školky

Výsledek obrázku pro mateřská škola kreslená

Zájmové aktivity