Mníšek čte dětem

V naší školce proběhne dne 13.6.2019 od 9.00hod akce  "Mníšek čte dětem" na kterou zveme všechny rodiče, babičky a přátelé naší školky.

Prosíme, dejte dětičkám do školky na akci jejích oblíbenou knihu.

Těší se na vás kolektiv MŠ

Mníšek čte dětem Mníšek čte dětem Mníšek čte dětem Mníšek čte dětem Mníšek čte dětem
Slavnostní rozloučení s budoucími školáčky 18.6.2020
Srdečně zveme rodiče našich předškoláčků na "Slavnostní rozloučení s budoucími školáčky" Kdy: 18. 6. 2020 v 15:30 Kde: zahrada MŠ Mníšek Doneste s sebou batůžek do školy (bude módní přehlídka), slavnostní oblečení a dobrou náladu.   Pozvánka zde
Seznam přijatých uchazečů do MŠ k 1.9.2020
Rozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzdělávání v mateřské škole Mníšek Zveme rodiče všech přijatých dětí na první informační schůzku dne 29.5.2020 v 10 hod.... více v článku
Informace po zápisu do MŠ
Vážení rodiče, jsme velice rádi, že jste si vybrali pro své dítko právě naši školku.  Velice děkujeme za projevenou důvěru. Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání, kterou jste podali v naší školce evidujeme pod registračním číslem, které jsme Vám rozeslali emailem. Na základě tohoto čísla zjistíte, zda bylo Vaše dítě dle rozhodnutí ředitelky školy přijato k předškolnímu vzdělávání. Seznam registračních čísel přijatých dětí bude 25. 5. 2020 zveřejněn podle § 183 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. na webu mateřské školy http://www.msmnisek.cz/ a umístěn na informační tabuli před školkou. V případě, že Vaše dítě bude přijato Vás zveme dne 29.5.2020 v 10 hod. na první informační schůzku ve třídě Vendelín (prostřední budova), kde Vám budou podány další informace související s nástupem dítěte do naší školky. Prosíme, abyste se na schůzku dle možností dostavili bez svých ratolestí. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte paní Strnádkovou na mob.: +420 737 373 323. Na další spolupráci se všichni moc těšíme a přejeme Vám krásné dny.
Letní prázdniny 2020
Prosíme rodiče, kteří mají zájem umístit své dítě v době letního provozu v MŠ, aby to nahlásili paní učitelkám ve třídách nejpozději do 15.6.2020.
Informace o obnovení provozu MŠ Mníšek a jejích podmínkách od 11.5.2020
Aktualizace 21.5.2020 PROVOZ MATEŘSKÝCH ŠKOL V OBDOBÍ DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020

Naši umělci v Doubravce a Amálce Naši umělci v Doubravce a Amálce Naši umělci v Doubravce a Amálce Naši umělci v Doubravce a Amálce Naši umělci v Doubravce a Amálce Naši umělci v Doubravce a Amálce