ZÁPIS DO 1. TŘÍDY 6. 4. 2018

RODIČŮM DĚTÍ Z MŠ V MNÍŠKU BUDE V ODDĚLENÍ VENDELÍN K DISPOZICI

ZÁPISOVÝ ARCH S ČASY OBJEDNÁNÍ

DALŠÍ RODIČE PRO OBJEDNÁNÍ VOLEJTE: 485 146 550   nebo  773 791 371

K zápisu je nutné dodat:

• žádost o přijetí k základnímu vzdělávání

• vyplněný zápisový list

• rodný list dítěte

• průkaz totožnosti.

Zápisu se musí zúčastnit i děti, jimž byla odložena školní docházka.

Zápis do 1 třídy - informace 98.52 KB pdf
Objednání_k_zápisu_informace 85.27 KB pdf
ZÁPISOVÝ LIST 131.67 KB pdf
Žádost o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání 168.67 KB pdf
Žádost o odklad povinné školní docházky 192.92 KB pdf
DESATERO PRO RODIČE 230.52 KB pdf

Potvrzení o výši vynaložených výdajů MŠ-tiskopis

Tiskopis ke stažení

Potvrzení o výši vynaložených výdajů MŠ 32.5 KB doc

Provozní doba mateřské školy je 6:30hod. -  16:30hod.

MŠ se odemyká v 6:30hod.

Děti se scházejí do 7:00hod. ve třídě Doubravka, poté si odvádějí kmenové učitelky děti do svých tříd. Pouze v případě nepřítomnosti jakékoliv učitelky jsou děti z určité třídy do 7:30hod. v Doubravce, tzn. pokud bude vaše třída ráno prázdná, odveďte vaše dítko vždy do Doubravky - v případě jiných režimových změn bude na dveřích třídy viset cedule s informacemi, kde  se děti scházejí.

MŠ je z bezpečnostních důvodů uzamčena: 8:30hod. - 12:15hod.

12:45hod. - 14:30hod.

Děti jsou od 16:00hod. opět spojeny ve třídě Doubravka. V případě nepřítomnosti jakékoliv učitelky jsou děti z určité třídy v Doubravce již od 15:30hod., tzn. pokud vaše dítko nenajdete na své třídě, najdete ho vždy v Doubravce - v případě jiných režimových změn bude na dveřích třídy viset cedule s informacemi, kde se děti nalézají.

MŠ se zamyká v 16:30hod.

Informace ohledně plateb v MŠ, jídelníček, informace o alergenech najdete zde: http://www.msmnisek.cz/clanky/17/skolni-jidelna/

Denní režim je popsán zde: http://www.msmnisek.cz/clanky/19/denni-rezim/

Informace ohledně provozu o prázdninách, uzavření MŠ naleznete zase tady: http://www.msmnisek.cz/clanky/16/organizace-skolniho-roku/

Zprávy z jednotlivých tříd uvidíte zde: http://www.msmnisek.cz/clanky/1/tridy/

Informace pro rodiče 26.49 KB docx
DESATERO PRO RODIČE DĚTÍ PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU 286.34 KB pdf
Chřipková epidemie v mateřské škole - upozornění pro rodiče
Vzhledem k rapidnímu nárůstu nemocných dětí a osob z řad pedagogického personálu v naší mateřské škole, žádám všechny rodiče, aby nám do školky nedávali děti s kašlem a rýmou. V této situaci opravdu nebudeme nachlazené děti do mateřské školy přijímat a máme právo takové dítě do školky nepřijmout. Chráníme tím zdraví vašich dětí, ostatních dětí v mateřské škole, které nemocem zdárně odolávají, ale také zdraví učitelek a provozního personálu. Děkujeme za spolupráci a vstřícnost.
ZÁPIS DO 1. TŘÍDY 6. 4. 2018
ZÁPIS DO 1. TŘÍDY 6. 4. 2018 OD 14 DO 17HOD. V ZŠ MNÍŠEK BEZ ČEKÁNÍ     RODIČŮM DĚTÍ Z MŠ V MNÍŠKU BUDE V ODDĚLENÍ VENDELÍN K DISPOZICI ZÁPISOVÝ ARCH S ČASY OBJEDNÁNÍ      DALŠÍ RODIČE PRO OBJEDNÁNÍ VOLEJTE: 485 146 550   nebo  773 791 371   K zápisu je nutné dodat: žádost o přijetí k základnímu vzdělávání  vyplněný zápisový list rodný list dítěte  průkaz totožnosti. Přednostně budou k základnímu vzdělávání přijaty děti z Mníšku a Oldřichova v Hájích. Zápisu se musí zúčastnit i děti, jimž byla odložena školní docházka.   Prosíme, přečtěte si důležité informace o objednání k zápisu v přiložených dokumentech!
Jarní prázdniny 26. 2. - 2. 3. 2018
V době jarních prázdnin bude probíhat v MŠ omezený provoz pouze pro přihlášené děti.
Den s dopravní výchovou - pro předškoláky
Dne 25.1.2018 se uskutečnila ve třídě předškoláků (Vendelín) odborná přednáška o bezpečnosti na ulici a silnici. Děti byly proškoleny v oblastech: bezpečné chování pasažéra ve vozidle  bezpečné chování chodců   bezpečné chování cyklistů   poskytnutí první pomoci více info: http://www.bezpecnenasilnicich.cz/
Potvrzení o výši vynaložených výdajů MŠ-tiskopis
Tiskopis ke stažení