ZŠ a MŠ Mníšek
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.

Informace pro rodiče

Školka v přírodě 6.-10.5.2019 - akce obnovena !!!

Vážení rodiče dětí přihlášených na Školku v přírodě

s radostí vám sdělujeme, že akci se nám podařilo obnovit u původního organizátora

 

Termín: 6. - 10. 5. 2019

Místo pobytu: Chata Vilda, Jiřetín pod Jedlovou

Program týdne: Bohové Olympu

Cena pobytu za jedno dítě: 2.850,-Kč

Příspěvek od obce Mníšek: 1.300,-Kč/dítě

Příspěvek od obcí Oldřichov v Hájích a Nová Ves je v jednání

Rodiče zaplatí: 1.550,-Kč (nejpozději do 25.4. 2019 ve svých třídách)

Informační schůzka pro rodiče zapsaných dětí se uskuteční ve třídě Vendelín 25.4.2019 v 16.00 hod. 

(dětem prosíme zakoupit bílé tričko)

 

Děkujeme obci Mníšek za finanční příspěvek.

Dále děkujeme Oldřichovu v Hájích a Nové Vsi za ochotu jednat.

Velice si vaší vstřícnosti a pomoci vážíme.

 

 

 

Cyklistický kurz - informační schůzka pro rodiče přihlášených dětí

Vážení rodiče,

MŠ MNÍŠEK U LIBERCE - TERMÍN KURZU: 3.6 – 7.6.2019 8:30 – 11:30hod.

ODJEZD OD ŠKOLKY: 8:00 HOD – NÁVRAT : 12:00 HOD čas přibližný ????

INFORMAČNÍ  SCHŮZKA:  6.5.2019 V 16:00 HODIN VE ŠKOLCE - třída Vendelín

KURZY BEZPEČNÉ CYKLISTIKY pro děti od 3 let – již tradičně pořádáme cyklo-kurzy pro děti ve sportovním areálu Vesec. Dětem se věnují zkušení sportovní instruktoři. Mladší děti zdokonalují techniku a starší se učí bezpečně pohybovat na silnici a zkouší různé terény.

 

!!!! NOVINKA !!!!

 

KURZY SKATEBOARDU pro děti od 4 let – vhodné i pro úplné začátečníky. Děti se seznámí se základy skateboardu.

 

KURZY IN-LINE BRUSLENÍ pro děti od 4 let – kurzy in-line bruslení jsou velmi populární a děti se ve skupině motivují. Začátečníci se učí základy a pokročilí trénují překážkové jízdy a zdokonalují techniku. Dětem se věnují zkušení sportovní instruktoři.

 

*VŠECHNY tři kurzy je možné spojit do jednoho týdne – to necháme na Vaše zvážení ????

 

Čas konání:

Kurzy se konají v dopoledních hodinách od 8:30 do 11:30 hodin. Instruktoři si děti vyzvednou ráno ve školce, kde jim pomůžou obléci se. Autobus děti odveze do Veseckého areálu, kde probíhá kurz. V 10:00 je přestávka na svačinku, kterou posílá mateřská škola.  V 11:30 děti opět vyzvedne autobus a odveze děti na oběd školky.

 

Cena zahrnuje: celkem 5x3 hodiny výuky, 5x dopravu, 5x pitný režim, úschovu kol / bruslí, závěrečné závody jsou v pátek a rodiče vítáni ????, diplom a dárek na památku.

Novinka: V letošním roce se cena kurzu odvíjí od počtu přihlášených dětí.

5 – 10 dětí …... cena 2100,-

11 – 15 dětí … cena 2000,-

16 – 20 dětí … cena 1900,-

21 a více ……... cena 1800,-

 

Možnost zapůjčení vybavení: kolo/brusle 600,-, chrániče 100,-, helma 150,-  NEBO zvýhodněný komplet za cenu 700,-

Rodiče mohou své děti přihlásit ve školce a nebo na informační schůzce.

V případě dotazů nás kontaktujte na e-mailové adrese: Iveta@sport-kids.cz nebo telefonním čísle: +420 777 001 044 Iveta Hergesell

Informace pro rodiče

Provoz MŠ

6:30 – 16:30 hod.

Režim MŠ

6:30 – 8:30hod.

(8:00hod. pro děti s povinnou předškolní docházkou)

příchod dětí do MŠ

 

 

12:15 – 12:45hod.

 

odchod dětí z MŠ po obědě

 

14:30 – 16:30hod.

 

rozcházení dětí z MŠ

(po domluvě s učitelkami na třídách možno přicházet i odcházet v kteroukoli dobu   – návštěva lékaře apod.)

 

Co s sebou

do MŠ

celé balení vlhčených ubrousků, 1 balení kapesníčků v krabičce, u malých dětí nepropustné podložky      do postele (v případě nehody), děvčata hřeben, bačkory  na přezutí – s pevnou patou (ne pantofle), pyžamko (1x týdně se nosí vyprat každý pátek), dostatek věci na převlečení do MŠ: pohodlné oblečení   dle uvážení rodičů, vhodné oblečení na pobyt venku dle aktuálního ročního období - volte takové, aby    se dítě nebálo oblečení při hrách zamazat (dle sezony), holínky, pláštěnku, náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, punčocháče, triko, kalhoty…  (budou uložené v šatně pro případ potřeby). 

Na spaní si mohou děti do školky donést „mazlíčka“– plyšáčka.  Neručíme za jiné donesené hračky          a cennosti, které si malé dítě z domova do MŠ donese.  

Všechny věci podepsat!!!!!

 

Platby v MŠ

 

školné

 

400,- Kč/ měsíčně (pro děti s povinnou školní docházkou a pro děti s odkladem školní docházky je předškolní vzdělávání bezplatné)

 

stravné

 

700,- Kč/ měsíčně (platba probíhá zálohově – vyúčtování na konci školního roku)

Omlouvání dítěte: osobně v MŠ, telefonicky na pevnou linku či mobilní telefon.

Odhlašování stravy: v pondělí možno odhlašovat až do 8.00hod., ostatní dny do 7.00hod.

Neodhlášenou stravu lze první den po dohodě odnést ve vlastních jídlonosičích domů.

Další den toto již není možné.

Neodhlášená strava se počítá 50,- Kč/den.  

       

 

Informace pro rodiče

Informace ohledně plateb v MŠ, jídelníček, informace o alergenech najdete zde: http://www.msmnisek.cz/clanky/17/skolni-jidelna/

Denní režim je popsán zde: http://www.msmnisek.cz/clanky/19/denni-rezim/

Informace ohledně provozu o prázdninách, uzavření MŠ naleznete zase tady: http://www.msmnisek.cz/clanky/16/organizace-skolniho-roku/

Zprávy z jednotlivých tříd uvidíte zde: http://www.msmnisek.cz/clanky/1/tridy/

                                                                   http://www.msmnisek.cz/clanky/3/doubravka/

                                                                   http://www.msmnisek.cz/clanky/2/rozarka/

                                                                   http://www.msmnisek.cz/clanky/6/vendelin/

 

 

 

 

 

Název souboru Velikost Typ
DESATERO PRO RODIČE DĚTÍ PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU 286.34 KB pdf
Aktuality
Zápis do MŠ pro školní rok 2019/2020
Prosíme rodiče, aby vyplnili aktuální žádost k zápisu do MŠ, která je součástí níže uvedených informací ...
Školka v přírodě 6.-10.5.2019 - akce obnovena !!!
Vážení rodiče dětí přihlášených na Školku v přírodě s radostí vám sdělujeme, že akci se nám podařilo obnovit u původního organizátora   Termín: 6. - 10. 5. 2019 Místo pobytu: Chata Vilda, Jiřetín pod Jedlovou Program týdne: Bohové Olympu Cena pobytu za jedno dítě: 2.850,-Kč Příspěvek od obce Mníšek: 1.300,-Kč/dítě Příspěvek od obcí Oldřichov v Hájích a Nová Ves je v jednání Rodiče zaplatí: 1.550,-Kč (nejpozději do 25.4. 2019 ve svých třídách) Informační schůzka pro rodiče zapsaných dětí se uskuteční ve třídě Vendelín 25.4.2019 v 16.00 hod.  (dětem prosíme zakoupit bílé tričko)   Děkujeme obci Mníšek za finanční příspěvek. Dále děkujeme Oldřichovu v Hájích a Nové Vsi za ochotu jednat. Velice si vaší vstřícnosti a pomoci vážíme.      
Cyklistický kurz - informační schůzka pro rodiče přihlášených dětí
Vážení rodiče, MŠ MNÍŠEK U LIBERCE - TERMÍN KURZU: 3.6 – 7.6.2019 8:30 – 11:30hod. ODJEZD OD ŠKOLKY: 8:00 HOD – NÁVRAT : 12:00 HOD čas přibližný ???? INFORMAČNÍ  SCHŮZKA:  6.5.2019 V 16:00 HODIN VE ŠKOLCE - třída Vendelín KURZY BEZPEČNÉ CYKLISTIKY pro děti od 3 let – již tradičně pořádáme cyklo-kurzy pro děti ve sportovním areálu Vesec. Dětem se věnují zkušení sportovní instruktoři. Mladší děti zdokonalují techniku a starší se učí bezpečně pohybovat na silnici a zkouší různé terény.   !!!! NOVINKA !!!!   KURZY SKATEBOARDU pro děti od 4 let – vhodné i pro úplné začátečníky. Děti se seznámí se základy skateboardu.   KURZY IN-LINE BRUSLENÍ pro děti od 4 let – kurzy in-line bruslení jsou velmi populární a děti se ve skupině motivují. Začátečníci se učí základy a pokročilí trénují překážkové jízdy a zdokonalují techniku. Dětem se věnují zkušení sportovní instruktoři.   *VŠECHNY tři kurzy je možné spojit do jednoho týdne – to necháme na Vaše zvážení ????   Čas konání: Kurzy se konají v dopoledních hodinách od 8:30 do 11:30 hodin. Instruktoři si děti vyzvednou ráno ve školce, kde jim pomůžou obléci se. Autobus děti odveze do Veseckého areálu, kde probíhá kurz. V 10:00 je přestávka na svačinku, kterou posílá mateřská škola.  V 11:30 děti opět vyzvedne autobus a odveze děti na oběd školky.   Cena zahrnuje: celkem 5x3 hodiny výuky, 5x dopravu, 5x pitný režim, úschovu kol / bruslí, závěrečné závody jsou v pátek a rodiče vítáni ????, diplom a dárek na památku. Novinka: V letošním roce se cena kurzu odvíjí od počtu přihlášených dětí. 5 – 10 dětí …... cena 2100,- 11 – 15 dětí … cena 2000,- 16 – 20 dětí … cena 1900,- 21 a více ……... cena 1800,-   Možnost zapůjčení vybavení: kolo/brusle 600,-, chrániče 100,-, helma 150,-  NEBO zvýhodněný komplet za cenu 700,- Rodiče mohou své děti přihlásit ve školce a nebo na informační schůzce. V případě dotazů nás kontaktujte na e-mailové adrese: Iveta@sport-kids.cz nebo telefonním čísle: +420 777 001 044 Iveta Hergesell
Běh nás baví 29.5.2019
A-STYL LIBEREC Sportovní dopoledne pro předškolní děti Kdy: 29.5.2019 Místo: Home Credit Arena Liberec Přihlášení – max. 45 dětí z MŠ Startovné: 90,-Kč/dítě Časový harmonogram Odjezd z MŠ – 7.30hod. Warm up: 8.30hod. Prezentace - 8.30-9.05hod. Slavnostní zahájení – 9.15hod. Dětská show – 11.30 (cca 30 min.) Vyhlášení výsledků – 12.00hod. Odjez školek – 12.30hod.   Doprovodný program: Skákání v pytli, přetahování lanem, slalom, puzzle, šipky, košíková, střely na cíl, apod. Svačina, pitný režim a ovoce zajištěno!    
Mimořádná schůzka (třída Vendelín)
Vážení rodiče, vedení Základní a Mateřské školy vás zve dne 24.4.2019 v 16.00hod. na mimořádnou schůzku rodičů dětí ze třídy Vendelín týkající se organizačních změn. Těšíme se na vaší účast   vedení ZŠ  a MŠ Mníšek
Napište nám

Jméno:

Email:

Zpráva:

Opište:

opište tento kód

Provozní doba MŠ
Pondělí:
6:30-16:30
Úterý:
6:30-16:30
Středa:
6:30-16:30
Čtvrtek:
6:30-16:30
Pátek:
6:30-16:30
Počítadlo návštěv:
Základní škola a Mateřská škola Mníšek, okres Liberec, příspěvková organizace
Oldřichovská 198, 463 31
Tel.:
485146668
Email: