ZŠ a MŠ Mníšek
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
  • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.

Motyčkovic klika - pokoj paní Láryfáry

Výlet do "Motyčkovic kliky".

31. 1. 2019 Vendelíni a 1. 2. 2019 Rozárky

Čas odjezdu od MŠ bude upřesněn. Cena za autobusovou dopravu bude v obou případech hrazena z výtěžku z prodeje na Vánočních slavnostech v ZŠ. 

Smyslová místnost - pokoj paní Láryfáry.

Program "Mrazení" 

Cena za dítě 50,- Kč.

Co je pokoj paní Láryfáry? Pokoj plný relaxačních, poznávacích a interaktivních aktivit. Slouží k poskytnutí pozitivně naladěného prostředí pro skupiny či jednotlivce. Nabízí poznání odlišných senzomorických zkušeností, atmosféru vzájemné důvěry a bezstarostného uvolnění. Více informací na: https://www.motyckovicklika.cz/programy-pro-ms.html

 

Aktuality
Páteční závody
Páteční závody pro naše malé lyžaře budou začínat na kopci Dolina v Bedřichově lehce po desáté hodině. Bylo by dobré, abyste se na svá dítka přijeli podívat, bylo by jim líto, kdyby tam nikoho z rodiny neměly. Nezapomeňte ráno učitelkám nahlásit, zda si dítko budete brát po výcviku rovnou z Bedřichova domů. Kdo má zapůjčené lyžáky, nezapomeňte nám přibalit boty na odjezd domů. Děkujeme za spolupráci.
Zápis do MŠ pro školní rok 2019/2020
Uzavření MŠ v době letních prázdnin
Mateřská škola bude, po dohodě se zřizovatelem, v letošním školním roce uzavřena od pondělí 22. července  do pátku 16. srpna. 
Lyžařský výcvik - pondělní odjezd od MŠ
Vážení rodiče,  odjezd na lyžařský výcvik je v pondělí v 7.45hod. Děti, které budou mít své lyžáky, odjíždějí v nich obuté již od školky. Děkujeme za spolupráci. 
Prosba
Prosíme mooooc rodiče, kteří používají sociální síť Facebook, aby našim robátkům z Doubravky dali hlásek k fotce výtvoru, který vyráběli společně s učitelkami a paní asistentkou Andrejkou v Doubravce. Děkujeme moooc.  https://www.facebook.com/barefootbotky/photos/a.1803218636451439/1803898323050137/?type=3&theater
Napište nám

Jméno:

Email:

Zpráva:

Opište:

opište tento kód

Provozní doba MŠ
Pondělí:
6:30-16:30
Úterý:
6:30-16:30
Středa:
6:30-16:30
Čtvrtek:
6:30-16:30
Pátek:
6:30-16:30
VENDELÍN VENDELÍN VENDELÍN VENDELÍN VENDELÍN VENDELÍN
Počítadlo návštěv:
Základní škola a mateřská škola Mníšek, okres Liberec, příspěvková organizace
Oldřichovská 198, 463 31
Tel.:
485146668
Email: